Results

Lakeland Family YMCA – June 22, 2013

SINGLES

Women 45

1. Melody Butler, Palm Harbor

Women 50

1. Lori Pizzini, Ocala

Women 60

1. Lucy Ramsay; 2. Renee Fish, Dunedin

Men A

1. Spencer Smud, Seffner; 2. Steven Lewis, Stuart; 3. Jason Gray, Ocala

Men B

1. Shawn Lopez, Oviedo; 2. Greg Anderson, Ocala; 3. Cameron McGeoch, Inverness

Men C

1. Kevin Crocco, Ocala; 2. Joel Quinones, Tallahassee; 3. Les Hardin, Kissimmee

Men 30A

1. Jason Gray, Ocala

Men 30B

1. James Alsbrook, Gainesville; 2. Michael Downing, Bell

Men 40A

1. James Berry, Jacksonville; 2. John Peloso, Micanopy

Men 40B

1. Greg Anderson, Ocala

Men 40C

1. Joel Quinones, Tallahassee; 2. Kevin Crocco, Ocala; 3. Les Hardin, Kissimmee

Men 50+ B

1. Rob Romano, Jr., Port St. Lucie; 2. Arturo Sort De Sanz, Orange Park; 3. Gaylen Reddick, Longwood

Men 55+

1. Michael Ammen, Palm Bay

Men 60C

1. Raymond Hopkins, Alachua

Men 60+

1. Gaylen Reddick, Longwood

Men 65+

1. Lee Duda, Gainesville

Men 70+

1. Robert Robinson, Naples; 2. Ben Smith, Sarasota

Men A

1. James Berry & Jason Hopkins, Jacksonville; 2. Rob Ramano, Port St. Lucie & Steven Lewis, Stuart; 3. Spencer Smud, Seffner & Tyler Kirkland, Orlando; 4. Warren Tinkham, Gainesville & Michael Downing, Bell

Men B

1. Jeff Bell, Gainesville & Robert Matheny, Newberry; 2. Timothy Murphy, Jacksonville & Arturo Sort De Sanz, Orange Park; 3. Aaron Owji, Winter Springs & Shawn Lopez, Oviedo

Men C

1. Bobby Jensen, Gainesville & Raymond Hopkins, Alachua; 2. Les Hardin & Michael Wood, Kissimmee

Men 70+

1. Robert Robinson, Naples & Ben Smith, Sarasota

DOUBLES

Women Open

1. Lori Pizzini, Ocala & Susan Pfahler, Neptune Beach; 2. Melody Butler, Palm Harbor & Renee Fish, Dunedin; 3. Jean Trimble, Orlando & Karen Bouchard, Dunedin

Mixed A

1. Lynn Slaughter, Morriston & Warren Tinckham, Gainesville

Mixed B

1. Lucy Ramsey & Robert Robinson, Naples; 2. Debra Zumbro, Orange Park & Ellson Williams, Jacksonville; 3. Michelle Dorsey, Merritt Island & Ben Smith, Sarasota