Results

12 and under

Tampa Mustangs 4, Predators Black 1
Gainesville Gold 16, Sarasota Heat 98 2
Tampa Mustangs 6, Gainesville Gold 5

Elimination Bracket
Predators Black 6, Sarasota Heat 98 0
Gainesville Gold 18, Sarasota Heat 98 2 (Heat eliminated)
Gainesville Gold 2, Predators Black 1 (Predators eliminated)

Championship Round
Gainesville Gold 6, Tampa Mustangs 5
Gainesville Gold 10, Tampa Mustangs 8

GOLD: Gainesville Gold; SILVER: Tampa Mustangs

14 and under

Oviedo Blaze 6, Mizuno Edge 2
Central Florida Attack 2, Wellington Wild 0
Florida Fire 96 5, Oviedo Blaze 2
Central Florida Attack 10, Team FLA 0
Central Florida Attack 12, Florida Fire 96 4

Elimination Bracket
Wellington Wild 6, Oviedo Blaze 2
Mizuno Edge 13, Team FLA 0
Team FLA 7, Wellington Wild 5 (Wild eliminated)
Oviedo Blaze 8, Mizuno Edge 0 (Edge eliminated)
Oviedo Blaze 14, Team FLA 2 (Team FLA eliminated)
Oviedo Blaze 13, Florida Fire 96, 5 (Fire eliminated)

Championship Round
Oviedo Blaze 8, Central Florida Attack 3
Central Florida Attack 3, Oviedo Blaze 0

GOLD: Central Florida Attack, St. Cloud; SILVER: Oviedo Blaze; BRONZE: Florida Fire 96, Riverview

16 and under

Winners Bracket
Miami Stingrays 8, Krusherz 0
Tallahassee Bullets 4, Florida Gold 2
Gainesville Gold 16, Team FLA 3
Tampa Mustangs Bell 8, Hatters Gold 4
Tampa Mustangs Phil 2, Miami Stingrays 1
Florida Select 2, West Pines Diamond Dusters 0
South Florida Stingers 2, Tampa Bay Titans 0
Gold Coast Hurricanes 1, Tallahassee Bullets 0
Steelers 5, Sudden Impact 3
Central Florida Sting Black 4, Central Fla Hurricanes 1
Gainesville Gold 4, Tampa Mustangs Bell 1
Florida Select 9, Tampa Mustangs Phil 0
South Florida Stingers 3, Gold Coast Hurricanes 1
Central Florida Sting Black 4, Steelers Gold 1
Florida Select 9, Gainesville Gold 6
Central Florida Sting Black 6, South Florida Stingers 1
Central Florida Sting 4, Florida Select 3

Elimination Bracket
Gainesville Gold 6, Team FLA 0
Sudden Impact 11, Krusherz 1
Gainesville Gold 14, Krusherz 0 (Krusherz eliminated)
Miami Stingrays 8, West Pines Diamond Dusters 3
Tallahassee Bullets 10, Tampa Bay Titans 4
Hatters Gold 12, Central Florida Hurricanes 0
Team FLA 7, Sudden Impact 0
Gainesville Gold 13, Central Florida Hurricanes 0 (Hurricanes eliminated)
Miami Stingrays 7, Tampa Bay Titans 1 (Titans eliminated)
Tallahassee Bullets 5, West Pines Diamond Dusters 4 (Dusters eliminated)
Team FLA 4, Hatters Gold 0 (Hatters eliminated)
Gold Coast Hurricanes 3, Gainesville Gold 2 (Gold eliminated)
Steelers Gold 4, Miami Stingrays 2 (Stingrays eliminated)
Tallahassee Bullets 1, Mustangs Bell 0 (Mustangs eliminated)
Mustangs Phil 7, Team FLA 4 (Team FLA eliminated)
Gold Coast Hurricanes 8, Steelers Gold 4 (Steelers eliminated)
Tallahassee Bullets 2, Tampa Mustangs Phil 1 (Mustangs eliminated)
Gainesville Gold 4, Central Florida Hurricanes 1 (Hurricanes eliminated)
South Florida Stingers 5, Tallahassee Bullets 3 (Bullets eliminated)
Gainesville Gold 5, South Florida Stingers 4 (Stingers eliminated)
Gainesville Gold 4, Florida Select 3 (Select eliminated)

Championship Game
Central Florida Sting 8, Gainesville Gold 2

GOLD: Central Florida Sting Black, Orlando; SILVER: Gainesville Gold; BRONZE: Florida Select, Jacksonville

18 and under

Tampa Mustangs Walt 8, Davie Power Black 0
West Pines Diamond Dusters 8, USA Patriots 0
Krusherz – Ray 2, Calusa Lightning 0
Manatee Twisters 3, Clearwater Bullets 0
Tampa Mustangs Red 13, Bartow Intimidators 3
Plantation Pressure 4, Tallahassee Merchants 2
Tampa Mustangs Walt 3, Tampa Mustangs Ehler 0
West Pines Diamond Dusters 7, Krusherz – Ray 1
Tampa Mustangs Red 10, Manatee Twisters 2
Plantation Pressure 4, Mulberry Madness 2
Tampa Mustangs Walt 4, West Pines Diamond Dusters 1
Tampa Mustangs Red 7, Plantation Pressure 0
Tampa Mustangs Walt 9, Tampa Mustangs Red 5

Elimination Bracket
Bartow Intimidators 4, Clearwater Bullets 0
USA Patriots 4, Calusa Lightning 2
Krusherz – Ray 7, Clearwater Bullets 1 (Bullets eliminated)
Davie Power Black 10, Mulberry Madness 0
Tallahassee Merchants 3, Tampa Mustangs Ehlers 2
Manatee Twisters 4, Calusa Lightning 2 (Lightning eliminated)
Tampa Mustangs Ehlers 4, Krusherz-Ray 3 (Krushers eliminated)
Davie Power Black 9, USA Patriots 1 (Patriots eliminated)
Bartow Intimidators 3, Tallahassee Merchants 2 (Merchants eliminated)
Manatee Twisters 7, Mulberry Madness 2 (Madness eliminated)
Davie Power Black 3, Tampa Mustangs Ehlers 1
Manatee Twisters 7, Bartow Intimidators 5
Davie Power Black 2, Plantation Pressure 0 (Pressure eliminated)
West Pines Diamond Dusters 1, Manatee Twisters 0 (Twisters eliminated)
West Pines Diamond Dusters 5, Davie Power Black 2 (Power eliminated)
West Pines Diamond Dusters 7, Tampa Mustangs Red (Mustangs eliminated)

Championship Round
West Pines Diamond Dusters 8, Tampa Mustangs Walt 2
West Pines Diamond Dusters 4, Tampa Mustangs Walt 3

GOLD: West Pines Diamond Dusters, Pembroke Pines; SILVER: Tampa Mustangs Walt; BRONZE: Tampa Mustangs Red